12 Aralık 2019

Yana Kayar Bahçe Kapı Motoru

Otomatik kapı kullanacaksanız öncelikle bir motor satın almalısınız. Çünkü bir kapının otomatik olarak çalışması için motor sistemiyle desteklenmesi gerekir. Bahçe kapılarında motorlar biraz daha farklı bir sisteme sahiptir. Bir yaşam alanında yana kayar bahçe kapı motoru tercih ettiğinizde giriş çıkışlar daha iyi olur. Bu sayede ergonomik bir yapıya sahip olan otomatik kapı kullanımına kavuşabilirsiniz. Bu kapılar son derece pratik kullanıma sahiptir.

Otomatik kapı sistemlerinde motorların ömrü çok uzundur. Bu ürünlerde arıza çıkma durumu çok zordur. Bu motorlar farklı ihtiyaçlara yönelik üretilmektedir. Bu yüzden kapınızın yapısına göre farklı bir motor seçebilirsiniz.  Böylece hem güvenli hem de zahmetsiz bir bahçe girişi oluşturabilirsiniz.

Bahçe Kapısı Motoru Nasıl Seçilir?

Bir kapı otomatik sistemi kurduğunuzda doğru motoru seçmeniz de önemlidir. Çünkü bir kapıya doğru motor takılmazsa o kapıda istediğiniz performansı alamazsınız. Öncelikle gün içinde çok sık kullanılan kapılarda daha güçlü motorlar tercih edilmelidir. Aradığınız motor hakkında tam destek alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yana kayar bahçe kapı motoru bahçenize giriş çıkışları kontrol altına alacaktır.

Seçmiş olduğunuz motor belli uzaklıktan algılama yaparak hemen kapının açılmasını sağlayacaktır. Ayrıca kapınızın ağırlığı da seçeceğiniz motoru etkiler. Bir bahçe kapısı hafifse ve az kullanılıyorsa daha az güçlü motorlar da tercih edebilirsiniz. Bu motorları sitemizden satın alabilirsiniz.

aydın kepenk Aydın Fotoselli otomatik kapı aydın Bariyer aydın kepenk Arıza aydın kepenk Onarımı aydın kepenk Bakımı aydın kepenk Satın Al aydın kepenk Arızası