12 Aralık 2019

Yana Kayar Bahçe Kapı Motoru

Bir bahçeyi daha güvenli hale getirmek için kamera ve daha farklı otomatik sistemler kullanabilirsiniz. Ancak yaşam alanlarında en önemli güvenlik zafiyetleri giriş çıkış sırasında olur. Bir yere isteyen kişiler girip çıkabiliyorsa orada birçok sorun yaşanabilir. Bu yüzden özellikle bahçe kapılarından önlemler alınmaya başlamalıdır.

Otomatik kapılar sayesinde bahçelere girişler kontrol atına alınabilir. Sizler de bahçenizin kapısını yana kayar bahçe kapı motoru olan sistemleri kurarak bahçenizi güvenli hale getirebilirsiniz. Böylece girişte bir görevli olmasa da dışarıdan hiçbir insan ya da araç içeri izinsiz giremez. Bu sistemler uzaktan kumanda sistemiyle kontrol altına alınabilir ve motor sayesinde de çalışması için gerekli olan enerji üretilebilir.

Doğru Bahçe Kapısı Motoru Seçimi

Bahçe kapılarınız için bir motor seçecekseniz burada en önemli detaylardan biri kapınıza uygun bir motor seçmektir. Çünkü seçtiğiniz motor kapınızı çalıştırmayabilir. Mesela güçsüz bir motor seçtiğinize kapınızın ağırlığı motorun çalışmasını engelleyebilir. Bu sebeple de yana kayar bahçe kapı motoru seçimi yapmalısınız.

Bahçe kapınızın ağırlığı kitap seçimi yapmalısınız. Mesela 600 kg ağırlıkta bir kapıyı ve sürekli kullanılan bir alandaki bahçe kapısını düşük güçteki motorlar çalıştırmaz. Markası ne olursa olsun kapınızı uzunluğu ve ağırlığı motor seçiminde önemlidir. Ayrıca kapınızın kullanım sıklığı da bu süreçte kapınızın çalışmasına direkt olarak etki edecektir.

aydın kepenk Aydın Fotoselli otomatik kapı aydın Bariyer aydın kepenk Arıza aydın kepenk Onarımı aydın kepenk Bakımı aydın kepenk Satın Al aydın kepenk Arızası