12 Aralık 2019

Otomatik Bariyer

Günümüzde bariyer sistemleri otopark alanlarında giriş çıkışları kontrol altına almak amacıyla kullanılır. Bu sistemlerin kullanılması uzaktan kumanda, buton kontrolü, kart okuyucu teknolojileri gibi bir sistemle kontrol edilebilir. Bu sistemler arasından sizler istediğiniz seçenekleri tercih edebilirsiniz. Otomatik bariyer sistemleri ile yaşam alanlarınızı güvenli hale getirebilirsiniz.

Güvenli bir yer elde etmek amacıyla fotoseli ve manyetik loop dedektörü bağlantısı da kurulabilir. Bu sayede araçlar geçtikten sonra bariyer otomatik olarak kapanır. Bunun dışında isteğinize bağlı olarak zaman ayarlı da kapatılabilir.  Elektrik kesintisi olduğunda da bariyer manuel olarak da kontrol edilebilir. Bu sistem için bizimle iletişime geçerek hemen bir seçim yapabilirsiniz. Her türlü kurulum ve bakım işlemleri ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Otomatik Bariyer Kontrol Sistemleri

Bariyer sistemleri programlanma özelliğine sahiptir. Bu işlemlerin tamamı mikro işlemcilerdir. Kumanda ve buton olmadan cihazın çalışmasını test edebilirsiniz. Uzaktan kumanda, kart okuyucu, elektronik yaylı anahtar gibi farklı sistemlerle kontrol edebilirsiniz.  Sistemin kontrolleri gerektiğinde uyarı lambası ile izlenebilir. Otomatik bariyerde Türkçe uyarılar da bulunur.

Otomatik bariyer sistemlerinde süresini otomatik olarak da kapatıp açabilirsiniz. Giriş çıkışlar izolasyonludur. Ayrıca kart sistemleri için güç kaynakları da vardır. Ayrıca su sızdırmaz sistemler de mevcuttur. Ayrıca otomatik bariyerde ortaya çıkacak zorlamalar da motorun yanmasına engel olacak akım kesici de vardır. Tüm sistemler gerekli korumaya sahiptir.

aydın kepenk Aydın Fotoselli otomatik kapı aydın Bariyer aydın kepenk Arıza aydın kepenk Onarımı aydın kepenk Bakımı aydın kepenk Satın Al aydın kepenk Arızası