Aydın Otomatik Fotoselli Kapı

Açıklama

Aydın Otomatik Fotoselli Kapı

Günümüzde kapılar hem binalarda hem evlerde hem de farklı yaşam alanlarında kullanılmaktadır. Özellikle teknolojinin gelişmesiyle birlikte otomatik kapılar daha çok kullanmaya başlamıştır. Günümüzde Aydın Otomatik fotoselli kapı olarak da anılan bu kapılar otomatik çalışma sistemine sahiptir.  Bu kapılarda fotosel üst kısımlara yerleştirilir. Bu kapılarda ışık ortamına göre gerekli kurulumlar yapılır. Işık değeri düşerse direnç değeri yükselir. Bu sensörler genel olarak ışığa dayalı bir yapıya sahiptir.

Firmamız otomatik kapı kurulumunda sizlere destek olmaktadır. Bu kapıların kurulumundan önce bizimle iletişime geçtiğinizde ekiplerimizi kurulacak alana gelerek gerekli keşifleri yaparlar. Sonrasında sizin ihtiyacınıza yönelik farklı formlara sahip otomatik kapılar kurulur. Bu sayede hemen gerekli planlar hazırlanır ve kapınız takılır.

Aydın Otomatik Fotoselli Kapı Ne İşe Yarar?

Bu kapılar cam ve paslanmaz çelik krom çerçevelerden meydana gelir. Tasarım bakımından yaşam alanlarında kolay geçiş yapılmasını sağlamaktadır. Ayrıca kapılardan yaşanacak enerji kayıplarına karşı bu kapılar ideal bir kullanıma sahiptir. Aydın Otomatik Fotoselli kapı sizler geldiğinizde hemen algılar ve kendiliğinden açılırlar. Bu sayede fiziksel olarak bir güce gerek kalmadan insanlar hemen içeri girebilir ya da dışarı çıkabilir.

Özellikle kolay kullanıma sahip olan ve zahmetsiz bir kullanım vadeden bu kapılar estetik tasarıma sahip oldukları için modern bir dekorasyon vadedenler. Ayrıca işletmenizin imajını da olumlu yönde etkiler. Aydın Otomatik fotoselli kapılar daha kurumsal firmalar tarafından kullanılmaktadır. Ayrıca yaşam alanlarında yaşanacak ısı kayıpları da bu kapılar sayesinde ortadan kalkmaktadır.

aydın kepenk Aydın Fotoselli otomatik kapı aydın Bariyer aydın kepenk Arıza aydın kepenk Onarımı aydın kepenk Bakımı aydın kepenk Satın Al aydın kepenk Arızası