12 Aralık 2019

Hızlı PVC Kapı

Bazı alanlarda gün içinde yoğun bir araç trafiği olur. Burada yer alan kapılara kaliteli ve ihtiyacı karşılayacak sistemler kurmak gerekir. Böyle bir durumda içerideki ısı seviyesinin dışarıdan etkilenmemesi gerekir. Bunun için hızlı PVC kapı sistemleri çok pratik seçeneklerdir. Bu sistemler hem güvenli hem de kaliteli malzemeleri sayesinde uzun süre kullanıma açıktır. Bunlar sabit bir hızla açılan, esnek kalkış özelliği olan ya da durma hızları sabit modellerle satışa sunulmaktadır.

Gün içinde çok giriş çıkış olan site ya da iş yerlerinin garaj kapılarını bu sistemlerle işlevsel ve korumalı hale getirebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz gibi sistemi kontrol edebilir ve hızlı bir şekilde kapıların açılarak kapanmasını sağlayabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerseniz sizler için en etkili olacak malzemeyi seçebiliriz.

Pratik Kapı Sistemleri

Yüksek hıza sahip PVC kapılar özel bir dokudan meydana gelmektedir. Bu sayede normal sistemlere göre çok daha hızlı bir şekilde açılıp kapanabilirler. Gün içinde çok yoğun olarak kullanılsalar da sistemlerinde hiçbir sıkıntı çıkmaz. İzolasyon seviyeleri sayesinde hava akımını keserler ve çok etkili sonuçlar verirler.

 Hızlı PVC kapı hem dış mekanda hem de iç mekanlarda gün boyu hiç durmadan çalışabilir. Bu sistemler katlanır kapı ve iç mekanda PVC sistem kullanılır. Dayanıklı motoru sayesinde de uzun yıllar bozulmadan kullanılabilir. Ayrıca büyük oranda kaliteli izolasyon sağladıklarını da söyleyebiliriz.

aydın kepenk Aydın Fotoselli otomatik kapı aydın Bariyer aydın kepenk Arıza aydın kepenk Onarımı aydın kepenk Bakımı aydın kepenk Satın Al aydın kepenk Arızası