12 Aralık 2019

Bir yaşam alanında otomatik kapı kullanılırsa orada daha pratik bir kullanım sağlanır. Özellikle büyük bir girişe sahip alanlarda kapıların sürekli açılıp kapanması zordur. Bu durumlarda büyük bir fiziksel güç gerekebilir. Böyle bir durumun önüne geçebilmek için fotoselli kapı kullanımı artmaktadır. Sizler de yaşam alanlarınızda otomatik kapılar kullanarak sadece geçişlerde açılıp kapanan sistemler kurabilirsiniz.

Bu kapılar özel olarak algılama sistemlerine sahiptir. Bir madde yaklaştığı anda hemen algılar ve kapı açılır. Sonrasında etki alanında çıkıldığında da hemen kapanmaktadır. Bu kapı bilgisayar sistemleri tarafından da kullanılmaktadır. Bu sayede istediğiniz zaman açabilir ya da istediğiniz an tamamen kapatabilirsiniz. Tüm fiziksel gücü ortadan kaldıran modern ve akıllı sistemlere sahip kapılarla sizler de pratik bir giriş sistemi elde edebilirsiniz.

Motor ve Yürütme Grubu Sistemi

Otomatik kapılarda en önemli detaylardan biri de motor ve yürütme sistemleridir. Bu sistemler kapının bir algılama anında açılmasını ve kapanmasını sağlamaktadır. Bu sistemler basit bir sensör mantığıyla çalışır. Yürütme grubunda motor ile bağlantı olması sebebiyle algılama anında hemen çalışır. Sistemden performansa göre açılma hız ayarı ya da ağırlık gibi kısımları belirleyebilirsiniz.

Fotoselli kapı sistemlerinde sizler için özel olarak üretilen malzemelerle istediğiniz performansı elde edecek bir kurulum gerçekleşebilir. Uzmanlarımızdan alacağınız destek sayesinde gerekli kurumlar hemen başlayacaktır. Otomatik kapı sistemlerini en uygun fiyatlara sizler için oluşturuyoruz.

aydın kepenk Aydın Fotoselli otomatik kapı aydın Bariyer aydın kepenk Arıza aydın kepenk Onarımı aydın kepenk Bakımı aydın kepenk Satın Al aydın kepenk Arızası