12 Aralık 2019

Fotoselli Kapı

Yaşam alanlarında son zamanlarda gelişmeye başlayan akıllı sistemler insanların hayatını büyük oranda kolaylaştırmaya dayalıdır. Bu sistemlerin en önemli özellikleri özel sensörler sayesinde insanların kullandığı bazı alanlarda fiziksel güce ihtiyaç duymadan çalışmasıdır. Özellikle girişlerde büyük bir sorun olan büyük kapılar yerine kullanılmaya başlayan fotoselli kapı pratik bir kullanım sağlamaktadır.

Büyük binaların ya da yaşam alanlarının girişinde kapıların sürekli açık kalması en büyük sorunlardan biridir. Bu tarz sorunların önüne geçebilmek için otomatik kapılar basit bir çalışma prensibine sahiptir. Bununla birlikte yaşam alanlarınız daha estetik bir görünüme sahip olabilir. Sizler de evinizin ya da iş yerinizin girişlerinde bu tarz sistemler kullanarak her açıdan pratik ve işlevsel bir kullanım elde edebilirsiniz.

Özel Kontrol Panelleri

Bu kapıların en önemli sistemleri beyin kısımlarıdır. Kapıların yönetiminde belli fonksiyonlar kullanılmaktadır. Bu sayede kolayca giriş çıkışlar sağlanmaktadır. En yaygın olan ve maliyet az olan sistemler açma kapama özelliğine sahip kapılardır. Bu kapılarda gece de açılabilen ya da sürekli açık kalabilen fotoselli kapı daha işlevsel bir kullanıma sahiptir.

Kış aylarında özel olarak ayarlanan bu kapılar yarıya kadar açılabilir.  Böylece binaların giriş kısımlarında büyük oranda ısı kaybı önlenir. Böylece giriş kısımlarda her zaman sıcaklık belli bir seviyede kalabilir. Bu sistemler uzaktan bilgisayara monte edilebilir. Böylece uzaktan istediğiniz gibi kontrol edilebilir hale gelmektedir.

aydın kepenk Aydın Fotoselli otomatik kapı aydın Bariyer aydın kepenk Arıza aydın kepenk Onarımı aydın kepenk Bakımı aydın kepenk Satın Al aydın kepenk Arızası