12 Aralık 2019

Aydın Fotoselli Kapı

Bir yaşam alanında otomatik sistemler kullanmak oldukça pratik çözümlerdir. Çünkü büyük şirketlerde yer alan giriş kapılar genel gün içinde çok fazla giriş alır. Bu yüzden sürekli kapılar açılıp kapanmaktadır. Bu yerlerde otomatik sisteme sahip kapılar son derece pratik sistemler olur. Aydın Fotoselli kapı olarak da bilinen bu sistemlerle dışarıdan içeriye girişlerde kapılar otomatik olarak açılır.

Bir yaşam alanın bu özelliklere sahip bir kapı kullanırsanız kızılötesi ya da mikrodalga ışıklarına göre sistem algılar. Bu algılama yapıldığında hemen kapı açılır ve belirlediğiniz süre boyunca açık kalır. Bu kapıların en önemli özellikleri belirttiğiniz süre zarfında açık kalmaktadır. Yönetim işlemleri bilgisayar üzerinden yapılabilir.

Profesyonel Otomatik Kapı Sistemleri

Bir iş yerinde kullanılan otomatik kapıların en önemli özelliği bilgisayar üzerinden yönetilir. Böylece sizler bir süre verdiğinizde bu süre zarfı boyunca kapı açık kalır. Bu kapıların en önemli özelliği içeride ısıyı sabit tutmasıdır. Yani sürekli olarak açık kalmadığı için dışarıdan içeri doğru bir etki söz konusu değildir. Böylece sıcaklık sürekli belli bir seviyede kalır.

Fotoselli kapı söz konusu olduğunda çok estetik yapıya sahiptir. Kurumsal firmaların en önemli özelliklerinden biri de bu sistemlerin büyük kolaylıklar sağlamasıdır. Özellikle büyük binalarda, alışveriş merkezlerinde ya da pasajlarda bu tarz sistemler günümüzde kullanılmaktadır. Bu sistemler basit bir mekanik sistemlerle çalışan makinelerdir.

aydın kepenk Aydın Fotoselli otomatik kapı aydın Bariyer aydın kepenk Arıza aydın kepenk Onarımı aydın kepenk Bakımı aydın kepenk Satın Al aydın kepenk Arızası