12 Aralık 2019

Yaşam alanlarınızı daha estetik dokunuşlarla güzelleştirmek istiyorsanız hayalinizdeki panjurlu eve kavuşabilirsiniz. Bu sayede hep hayalinizi süsleyen o pembe panjurlu ev sizin olabilir. Üstelik bu sistemler artık teknolojinin nimetlerinden de yararlanmaktadır. Klasik ya da modern çizgilerle bezenmiş olan panjur sistemleri otomatik  hale gelmiştir. Alüminyum motorlu panjur sistemleri sayesinde yorulmadan evinizi koruma altına  alabilirsiniz.

Bu ürünlerin en dikkat çekici özelliklerinden biri de uzun yıllar dayanıklı olacak malzemelerden yapılmasıdır. Yani yağmur, kar ya da rüzgar gibi doğa olayları ne kadar sık olursa olsun panjurlarınıza uzun yıllar boyunca zarar vermez. Bu yüzden uzun vadede koruma amaçlı çok pratik bir sistem olduğunu ifade edelim.

Motorlu Panjur Özellikleri

Bu panjurlar birçok modelde satılır. Tüm ürünler teknik anlamda her türlü mimari yapıya uyumlu olarak takılmaktadır. Ayrıca renk seçeneği bakımından da çok zengindir. Alüminyum malzemesi paslanma yapmaz. Bu yüzden uzun yıllar boyunca yıpranmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca bu sistemin kurulumu ve kullanımı çok basittir. Sizler tek bir tuşla alüminyum motorlu panjur sisteminizi kontrol edebilirsiniz.

 Bir zorlanma anında ortaya çıkacak ısınmalara karşı da önlem alınmıştır. Otomatik sistemler termik koruma altına alınmıştır.  Ayrıca güç kaynağı da kullanıldığı için istediğiniz her an kesintisiz kullanım sağlayabilirsiniz. Bu ürünler yalıtım konusunda da sizlere destek olduğu için uzun vadede yaşam alanınızda tasarruf etmenizi de sağlar.

aydın kepenk Aydın Fotoselli otomatik kapı aydın Bariyer aydın kepenk Arıza aydın kepenk Onarımı aydın kepenk Bakımı aydın kepenk Satın Al aydın kepenk Arızası